• Het toernooi begon voor ons op 28 december in Poule A samen met: BVV, Wilhelmina en Hedel. Deze avond werd afgesloten met CHC als Poulewinnaar. Dit betekende dat we op maandagavond 30 december mochten starten in de kwartfinale tegen RWB. Deze wedstrijd werd met 3-1 gewonnen, en mochten we ons op gaan maken voor de halve finale tegen de winnaar van Wilhelmina - Real Lunet. Uiteindelijk speelde we net als in de poulefase tegen Wilhelmina. In de poulefase werd deze wedstrijd gelijk gespeeld. Echter werd deze nu met 2-0 winst afgesloten. FINALE!

    Werd het TGG of OJC? Het was spannend tussen beide teams, want de winnaar werd bepaald door strafschoppen. Waarbij uiteindelijk TGG als winnaar uit de hoek kwam.

    Helaas voor ons werd de finale verloren met 2-0. Zoals John Huisman bij de prijsuitreiking zei: Het collectief heeft gewonnen van individuele talent.

    Echter mogen we zeer tevreden zijn met een 2e plaats op dit mooie toernooi!

    Zaalvoetbal chc