• Beste leden,

  De afgelopen maanden hebben de besturen van BLC en sv CHC gesproken over een tijdelijke samenwerking in het komende seizoen. Bij BLC wordt er namelijk verbouwd en daardoor is er een tijdelijk gebrek aan goede voorzieningen.

  In goed overleg is overeengekomen dat er komend seizoen in de maanden augustus, september en oktober zal worden samengewerkt. Concreet zal dit inhouden dat een deel van de trainingen en alle wedstrijden van BLC bij ons om het complex gespeeld gaan worden.

  Iedere week zal onder meer het volgende merkbaar zijn op ons complex:

  -door de weeks trainingen van de selectie teams van BLC

  -op zaterdag ca 26 extra wedstrijden, voornamelijk jeugd

  -op zondag 1 of 2 wedstrijden extra

  Voor het gebruik van onze accommodatie zijn onderlinge afspraken gemaakt en er zullen ook vrijwilligers van BLC op ons complex actief zijn. Dit uiteraard in goed overleg met onze vrijwilligersteams. Volgende week donderdag hebben we een 1e overleg gepland om de praktische organisatie vorm te geven.

  Met sportieve groet,

  Het bestuur van sv CHC