• Sam, We zullen je missen, maar nooit vergeten...

  31 aug 2023
 • Beste leden,

  Helaas moeten wij u mededelen dat vanmorgen op 29 jarige leeftijd Sam van Riel is overleden. Afgelopen zaterdag hebben we nog een mooie dag gehad bij CHC samen met al zijn dierbaren. Wij wensen iedereen heel veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Bij CHC is vanaf vandaag een condoleance register geopend waarin iedereen nog een mooie boodschap voor Sam kan opschrijven. Dit condoleance register zullen wij dan op een later moment aan de familie overhandigen. Sam, we zullen je missen maar nooit vergeten.

  Het bestuur van sv CHC

  Sam, We zullen je missen, maar nooit vergeten... 2Sam, We zullen je missen, maar nooit vergeten... 3Sam, We zullen je missen, maar nooit vergeten... 4Sam, We zullen je missen, maar nooit vergeten... 6

  Sam, We zullen je missen, maar nooit vergeten...Sam, We zullen je missen, maar nooit vergeten... 1