• Afgelopen weekend was het dan zover: de open dag bij sv chc! Een dag vol gezelligheid, sportiviteit en vermaak. Maar wat de dag extra bijzonder maakte, was de aanwezigheid van onze mascotte "Foxy". Deze vrolijke vos was er speciaal om de allerkleinsten te vermaken en dat is meer dan gelukt!

    Vanaf het moment dat Foxy op het terrein verscheen, werden de kinderen al enthousiast. Met zijn zachte vacht, grote oren en gekke streken wist hij al snel de harten van de kinderen te stelen.

    Ook de ouders waren onder de indruk van de vriendelijke en energieke Foxy. Ze vonden het geweldig om te zien hoe de kinderen met hem speelden en hoe hij de sfeer op het terrein nog beter maakte. Sommige ouders waagden zelfs een dansje met de mascotte!

    Al met al was de open dag bij sv chc een groot succes. Het was een dag vol plezier!