• Afgelopen periode hebben we niet stilgezeten om de club van 25 verder door te zetten. De volgende bedrijven/personen zijn toegetreden tot de club van 25:

   

  Leon&Natas van Weerdenburg

  Schoonmaakbedrijf de Kroon

  Zeeuwke

  Javier Benavente Prieto

  Elroy Gloudemans

  Tonnie & Ainoeska

  Oman Abi

  Uluman taxi

  Marco Suiskens

  Tonnie & Ria

  Het bestuur CHC

  treed toe tot de club van 25 door een donatie over te maken van €25,- per seizoen.

  Deelemen kun je al als:

  Privé persoon

  Vriendengroep

  Familie

  Team

  Berijf etc...

  Op deze manier wordt onze club extra ruimte gegeven om te investeren in de groeiende jeugdafdeling, onze accommodatie, de kantine en het materiaal. Het bestuur kiest 3 doelen uit de bij de sponsorcommissie (sponsoring@svchc.nl) ontvangen suggesties. Vervolgens bepalen de donatuers welk er wordt gekozen. Her doel zal gekozen worden als alle 25 openstaande mogelijkheden gevuld zijn op het bord in de kantine van sv CHC.

   

  Club van 25 1