• Wie kent het spel 'jeu de boules' nu niet van valantie in Frankrijk? Gezellig, in de zon en onder het genot van een drankje samen het spel spelen en, - zonder het zelf in de gaten te hebben -, steed fanatieker te worden. Kijk, dat is nu één van de vele leuke eigenschappen van het jeu de boules, eigenlijk 'petanque'geheten: Als je eraan begint wil je meer!

    Iedereen, van jong tot oud, kan het spelk spelen maar om het als (top-)sport te beoefenen is natuurlijk heel wat anders! Juist om die reden starten we in `s-Hertogenbosch met een officiële pétanque-vereniging, aangesloten bij de Nederlandse Jeu de Boules Bond (NJBB).

    Om onze plannen waar te maken zijn we op zoek naar jou!

    De Gemeente `s-Hertogenbosch juicht de samwenwerking met sv CHC toe maar, om onze plannen gestalte te kunnen geven, moeten wij eerst het ledenpotentieel aantonen door te inventariseren wie er verenigingslid wil worden. Wij zijn daarom op zoek naar jou, met de vraag je NU, maar geheel vrijblijvend aam te melden als 'Tientjeslid.

    Dus.... meldje aan en help ons op weg!!

    Inschrijfformulier tientjeslid P.U. Bois le Duc