• Foxy League

  • Foxy League

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Hopstaken, BrettTeamspeler

    Er zijn 14 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 mrt. 20:00CHC 2 - HRC'14 2Sportpark De Schutskamp
    9 mrt. 08:30FC Engelen JO10-3 - CHC JO10-3Sportpark Engelerpark
    9 mrt. 08:45CHC JO7-1JM - Helvoirt JO7-1Sportpark Haarsteeg
    9 mrt. 08:45ODC JO8-4 - CHC JO8-2JMSportpark Molenwijk
    9 mrt. 09:00Nemelaer JO9-2 - CHC JO9-2JMSportpark De Walzaad
    9 mrt. 09:05CHC JO7-1JM - Irene JO7-1Sportpark Haarsteeg
    9 mrt. 09:25Haarsteeg JO7-4 - CHC JO7-1JMSportpark Haarsteeg
    9 mrt. 09:30CHC JO12-2 - Haarsteeg JO12-3Sportpark De Schutskamp
    9 mrt. 09:30CHC JO9-1JM - Zwaluw VFC JO9-2Sportpark De Schutskamp
    9 mrt. 09:30Vlijmense Boys JO10-1 - CHC JO10-1Sportpark De Hoge Heide
    9 mrt. 10:00CHC JO7-3JM - Haarsteeg JO7-9Sportpark De Schutskamp
    9 mrt. 10:00CHC JO7-2 - Wilhelmina JO7-4Sportpark De Schutskamp
    9 mrt. 10:00Wilhelmina Boys JO11-1 - CHC JO11-1JMSportpark Naastenbest
    9 mrt. 10:15Jong Brabant JO8-1 - CHC JO8-1JMSportpark Berkelseweg
    9 mrt. 10:20DBN'22 JO7-2 - CHC JO7-3JMSportpark De Schutskamp
    9 mrt. 10:20Wilhelmina JO7-3JM - CHC JO7-2Sportpark De Schutskamp
    9 mrt. 10:30CHC JO10-2 - RKKSV JO10-2Sportpark De Schutskamp
    9 mrt. 10:30CHC JO9-3JM - SC Elshout JO9-1Sportpark De Schutskamp
    9 mrt. 10:30CHC JO13-2 - ODC JO13-3Sportpark De Schutskamp
    9 mrt. 10:40CHC JO7-3JM - FC Engelen JO7-1Sportpark De Schutskamp
    9 mrt. 10:40CHC JO7-2 - Emplina JO7-3Sportpark De Schutskamp
    9 mrt. 11:00CHC JO11-2JM - FC Engelen JO11-1Sportpark De Schutskamp
    9 mrt. 12:00CHC JO12-1JM - FC Engelen JO12-4Sportpark De Schutskamp
    10 mrt. 10:00ST Maliskamp/RKKSV 35+1 - CHC 35+1Sportpark Maliskamp
    10 mrt. 12:00CHC 2 - Alem 2Sportpark De Schutskamp
    10 mrt. 12:00DSC 7 - CHC 4Sportpark Ipperakkeren
    10 mrt. 14:00DOSKO 1 - CHC 1Sportpark Meilust
    15 mrt. 19:30CHC 18+1 - ST ONI/Dongen 18+1Sportpark De Schutskamp
    15 mrt. 19:30RKVVO 18+1 - CHC 18+2Sportpark Heikant
    15 mrt. 20:00ODC 18+1 - CHC 18+2Sportpark Heikant
  • Uitslagen

    Geen informatie