• Op zaterdag 16 september vond de  ontmoeting plaats tussen CHC JO15-1 tegen BLC JO15-3, waarbij veel publiek op de been was. De aanwezigheid van één persoon was heel bijzonder. Namelijk die van  John Huisman, Hoofdtrainer van CHC 1. Hij was daar met een doel. Het bekijken van onze captain Reda Ahammar. Reda speelde zich goed in de kijker van John. Hij scoorde deze wedstrijd maar liefs 5 keer. Na afloop van de wedstrijd kreeg Reda van zijn trainer Roy Brouwer te horen, dat hij op zondag 17 september mag aansluiten bij CHC 1. Zondag 17 september om 12:30 was het zo ver. Bijeenkomen met CHC 1. Na 80 minuten de wedstrijd vanaf de dugout te hebben bekeken, was het tijd om zijn debuut te maken. “Het was een heel bijzonder moment voor mij.” Aldus Reda Ahammar.  CHC 1 won deze wedstrijd met 2-4 van FC Eindhoven. Debuut van JO15 speler bij CHC 1