• svCHC is een club uit Den Bosch West met een mooie historie en groeit de laatste jaren enorm. Den Bosch West is dan ook één van de meest kindrijke buurten van Nederland. Bij die hernieuwde ambitie hoort een Jeugdtoernooi en dan wel op zaterdag 17 juni! Het toernooi wordt georganiseerd voor de volgende teams: JO7-JO10 en teams worden zoveel als mogelijk op sterkte bij elkaar geplaatst. De inschrijvingsperiode loopt tot en met April (per leeftijdscategorie is er plaats voor 8-10 teams, vol=vol). Nadere informatie en wedstrijdschema volgt in Mei maar het toernooi speelt zich af tussen 8.30 – ongeveer 14.00. Als ondergetekende en lid van de jeugdtoernooicommissie van sv CHC, zou ik het erg leuk vinden meerdere teams uit Den Bosch en omstreken te mogen ontvangen. Voor nadere informatie of inschrijvingen kan het volgende mailadres gemaild worden:  jeugdtoernooi@svchc.nl   Jeugdtoernooien Commissie sv CHC  

     

    Voor het evenement op Facebook klik hier: https://fb.me/e/46wCGfRIS

    CHC Jeugd Toernooi 17 Juni