• CHC 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ertekin, HayrettinOverige stafTeammanager
    Tokur, MustafaOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 sep. 12:00CHC 2 - Jan van Arckel 2Sportpark De Schutskamp
    4 okt. 13:15HRC'14 2 - CHC 2Sportpark Hurwenen
    11 okt. 10:30CHC 2 - SV BLC 2Sportpark De Schutskamp
    25 okt. 12:00CHC 2 - SC Elshout 2Sportpark De Schutskamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.Teisterbanders 2 - CHC 2
    13 sep.CHC 2 - RKVVO 42 - 5
  • Poulestanden CHC 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Marvilde 33210177107
    2RKVVO 43201111016
    3Riethoven 231118714
    4CHC 23003416-120

    Poulestanden CHC 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Essche Boys 221104224
    2Jan van Arckel 211004223
    3RKKSV 211003123
    4Teisterbanders 211005413
    5SV BLC 211002113
    6SC Elshout 221015323
    7SCG'18 5210145-13
    8MEC'07 2201104-41
    9CHC 200000000
    10Wadenoijen 2100112-10
    11HRC'14 2100124-20
    12RKTVC 2200257-20
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bayram, BurakTeamspeler
    Ertekin, HayrettinTeamspeler
    Karakoc, UgurTeamspeler
    Remet, TurkayTeamspeler
    Seval, SemTeamspeler
    Tokur, MustafaTeamspeler
    Tokur, SalihTeamspeler
    Yalçin, CemTeamspeler
    Yokus, MuhametTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    CHC 2

    VS

    Jan van Arckel 2

    27 september 202012:00 uur
    Sportpark De Schutskamp Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    CHC 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd