• CHC 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ertekin, HayrettinOverige stafTeammanager
    Tokur, MustafaOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden CHC 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKKSV 24310127510
    2Teisterbanders 2330013679
    3Essche Boys 2422010468
    4SV BLC 24211131307
    5SC Elshout 2420210736
    6Jan van Arckel 231117614
    7Wadenoijen 2411259-44
    8RKTVC 2310289-13
    9SCG'18 54103812-43
    10CHC 221109812
    11MEC'07 2401319-81
    12HRC'14 23003511-60

    Poulestanden CHC 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Marvilde 33210177107
    2RKVVO 43201111016
    3Riethoven 231118714
    4CHC 23003416-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bayram, BurakTeamspeler
    Dulger, BekirTeamspeler
    Ertekin, HayrettinTeamspeler
    Karakoc, UgurTeamspeler
    Remet, TurkayTeamspeler
    Seval, SemTeamspeler
    Tokur, MustafaTeamspeler
    Tokur, SalihTeamspeler
    Yalçin, CemTeamspeler
    Yokus, MuhametTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    CHC 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    4,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd